Aktualności

 • Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady

  Dnia 15.01.2020 rozpocznie się VI-ta edycja ogólnopolskiego konkursu ekologicznego pt. „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” dla uczniów klas 3-7 szkół podstawowych. To konkurs o odpadach i o tym dlaczego tak ważna jest ekokoncepcja: ułatwia prawidłowy odzysk i recykling urządzeń AGD RTV wszechobecnych w naszym codziennym życiu. Każdy z nas miał w ręku instrukcję obsługi urządzenia. Taka instrukcja przekazuje informację na temat budowy, części składowych i sposobu eksploatacji. My idziemy o krok dalej: w tym roku uczestnicy konkursu będą ekodesignerami.Zadaniem będzie wykonanie makiety nadającego się do recyklingu urządzenia wraz z instrukcją obsługi i z opisem co można będzie jeszcze raz wykorzystać.

 • XII Sesja Rady Gminy w Troszynie

 • Wybieram Wybory. Konkurs

  Zapraszamy IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory", przeznaczonego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Szczegółowe informacje na temat Konkursu dostępne są pod adresem: www.kbw.gov.pl w zakładce - Aktualności/Konkurs „Wybieram wybory"/IV edycja.

 • XI Sesja Rady Gminy w Troszynie

 • INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

  UG. 271.05.2019

  INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: „Przebudowa i rozbudowa dróg na terenie Gminy Troszyn w ramach Funduszu Dróg Samorządowych” Część II: Przebudowa drogi gminnej Milewo Wielkie- Sawały - /dr. pow. Zamość - Gostery/ - Żmijewek - /dr. pow. Zamość- Gostery/ z przyległymi drogami wewnętrznymi.

 • Wojewoda Mazowiecki w Troszynie

  W dniu 10 grudnia 2019r. w gminie Troszyn gościł Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł. Wraz z Wójtem Gminy Troszyn Edwinem Mierzejewskim, Przewodniczącym Rady Gminy Zenonem Mierzejewskim i Kierownikiem delegatury MUW w Ostrołęce Marcinem Grabowskim, odwiedzili najmłodszych mieszkańców Samorządowego Przedszkola i Żłobka w Troszynie. Przedszkolaki powitały gości piosenkami i zaprosiły do warsztatów bożonarodzeniowych. Dzieci otrzymały świąteczne upominki. Goście życzyli dzieciom i pracownikom szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 • PETYCJA

  dnia 28 listopada 2019 roku

  Renata Sutor Rabka-Zdrój,

  ul. Rynek 8B 34-700 Rabka-Zdrój

  e-mail: adwokatsutor@gmail.com

  TEL: 575 364 664

  Wszystkie Rady Gmin, Powiatów i Województw

  PETYCJA w interesie publicznym w zakresie zmiany przepisów prawa miejscowego Działając w imieniu własnym, na zasadzie art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 11 lipca 2014 roku o petycjach, składam niniejszą petycję w interesie publicznym i postuluję o zmianę przepisów prawa:

 • TRENING SPRAWNOŚCI SYREN ALARMOWYCH

  WÓJT GMINY TROSZYN INFORMUJE

  że w dniu 10 grudnia 2019 r. w godz. 09:00-10:00 na terenie powiatu ostrołęckiego przeprowadzony zostanie: TRENING SPRAWNOŚCI SYREN ALARMOWYCH WYKORZYSTYWANYCH W SYSTEMIE OSTRZEGANIA I ALARMOWANIA LUDNOŚCI CYWILNEJ O ZAGROŻENIACH Podczas treninguwyemitowany zostanie akustyczny sygnał alarmowy, trwającego 1 minutę. W związku z powyższym prosimy Państwa o zachowanie spokoju.

 • I edycja konkursu „Najciekawsza wystawa 2019”

  Rok 2019 dobiega końca. Czy udało Ci się w tym roku odwiedzić muzeum, które szczególnie zapadło Ci w pamięć? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie! Wystarczy, że opiszesz wystawę z dowolnego muzeum w województwie mazowieckim, która w 2019 roku zrobiła na Tobie największe wrażenie. Nagrody:

  1. I miejsce - 500 zł
  2. II miejsce - 300 zł
  3. III miejsce - 200 zł
 • Oaza odpoczynku i relaksu

  Dobiegła końca realizacja projektu pn. Oaza odpoczynku i relaksu dla społeczności lokalnej Troszyna, który otrzymał dofinansowanie w dobrosąsiedzkim konkursie „WzMocnij swoje otoczenie” organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Efektem końcowym projektu jest piękna altana ogrodowa wybudowana w centrum Troszyna, która oprócz funkcji rekreacyjnej będzie pełniła także funkcję ogródka letniego. Wybudowanie nowoczesnego obiektu zagospodarowało przestrzeń publiczną w centrum Troszyna. Altana doskonale współgra z otoczeniem. Stanowi istotną część kompleksu rekreacyjno-kulturalnego, gdzie można odpocząć na świeżym powietrzu, zintegrować się z lokalną społecznością, znajomymi i rodziną. Realizacja przedsięwzięcia zwiększyła atrakcyjność i estetykę miejscowości. Jesteśmy przekonani, że miejsce będzie stanowiło w jak w tytule projektu oazę odpoczynku i relaksu dla społeczności lokalnej Troszyna i okolic.

 • Licznik odwiedzin

  Odwiedzin wszystkich 1522237, odwiedzin dzisiaj: 458

Script logo