Aktualności

 • Startuje wypłata zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich oraz płatności obszarowych z PROW

  18 października Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczyna wypłatę zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich i płatności obszarowych z PROW za 2021 rok. Już w pierwszym dniu ARiMR planuje wypłacić blisko 500 mln zł, które trafią na konta bankowe ok. 74 tys. rolników.

 • WYDARZENIE KULTURALNE W KLUBIE SENIORA SENIOR+

  Zapraszamy serdecznie seniorów do Klubu Seniora Senior+ w Troszynie (ul. Szkolna 6) w dniu 28.10.2021 r. na wydarzenie kulturalne Rozpoczynamy o godzinie 15.00. Nasi Troszyńscy Seniorzy zaprezentują swoje osiągnięcia artystyczne.

  Informacja i zapisy: 798 662 638

 • Informacja o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi!

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, proszę przyjąć serdeczne życzenia zdrowia, niegasnącego optymizmu oraz uznania i docenienia przez cały rok.

  Dziękuję Wszystkim za tworzenie fundamentów naszych placówek, za cierpliwość i wielkie serca. Niech każdy dzień będzie przepełniony słońcem i radością.

  Wszystkiego najlepszego!

  Z wyrazami szacunku Wójt Gminy Troszyn Edwin Mierzejewski

 • Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych.

  Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój– wkrótce rusza tzw. duży nabór wniosków 31 października rozpocznie się nabór dla zakładów przetwórczych w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski do 29 listopada2021 r.
 • KRUS zaprasza rolników na bezpłatną rehabilitację leczniczą

  KRUS zgodnie ze swym ustawowym obowiązkiem zapewnia rolnikom uprawnionym do świadczeń Kasy możliwość korzystania z rehabilitacji leczniczej. Rehabilitacja jest organizowana w formie 21-dniowych, bezpłatnych turnusów prowadzonych we własnych Centrach Rehabilitacji Rolników KRUS w Kołobrzegu, Świnoujściu, Szklarskiej Porębie, Jedlcu, Iwoniczu Zdroju i Horyńcu Zdroju.Osoba, która chce skorzystać z rehabilitacji organizowanej przez KRUS, musi spełniać określone wymogi.

 • Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej –wystartował nabór

  Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej –wystartował nabór Od 28 września 2021 r. ARiMR przyjmuje wnioski o dofinasowanie w ramach PROW 2014-2020 na Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej. Nabór potrwa do 26 listopada 2021 r.

 • Centrum Kultury Biblioteka Publiczna w Troszynie oraz Klub Seniora Senior+ w Troszynie zapraszają na spotkanie autorskie z Panią Wioletą Wróbel

  11 października 2021 r. o godz. 12.00 w Klubie Seniora Senior+(budynek Centrum Kultury) ul. Szkolna 6 w Troszynie, odbędzie się spotkanie, podczas którego Wioleta Wróbel - pracownik Biura Edukacji Narodowej Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie, wygłosi wykład pt. "Stalag I B Hohenstein - historia obozu jenieckiego" oraz zaprezentowany zostanie film pt. "Czego oczy nie widzą", który powstał na podstawie reportażu autorstwa Wiolety Wróbel i został zrealizowany przez Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
 • OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

  1. Nazwa i adres jednostki:

  Zespół Obsługi Ekonomiczno - Administracyjnej Szkół i Przedszkola w Troszynie, ul. Juliusza Słowackiego 13, 07-405 Troszyn;

  2. Stanowisko pracy: główny księgowy;

  Treść ogłoszenia i wymagane dokumenty

 • Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?

  Do końca spisu zostało kilka dni. Spora grupa mieszkańców Mazowsza przypomniała sobie o tym obowiązku właśnie teraz,blokując infolinię i punkty spisowe.Jeśli obawiasz się, że nie zdążysz się spisać i zapłacisz grzywnę, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zostaw numer telefonu na infolinii. Oddzwonimy.
 • Licznik odwiedzin

  Odwiedzin wszystkich 1415587, odwiedzin dzisiaj: 1509

Script logo